Home > Тактика CS > Тактика правильного пострілу

Тактика правильного пострілу

Дане керівництво расчитанно перш за все на новачків, врятли дослідний гравець Counter-Strike 1.6 взнає тут багато нового, але цілком можливо зачерпне хоч крупицю корисної інформації.

У цій статті розповідатиметься про різні прийоми стрілянини. Мета керівництва: Навчити що всіх бажають стріляти в голову, тобто ставити хедшот (Headshot)

Стрілянина по 1 патрону:

Дуже спірні метод стрілянини, оскільки при попаданні в голову одним пострілом ворог найшвидше виявиться живий (помре хіба що покалічений або не броньований), він може втекти і потім випадковим чином убити Вас або Вашого товариша.

У стрілянині по одному патрону головне — не робити другий постріл дуже рано, потрібно діждатися повного скорочення прицілу і пустити другу кулю в голову ворогові. Якщо ж Ви не діждалися скорочення прицілу, то не факт, що Ваша куля попаде куди хотілося б.
Запам’ятаєте, зробити Headshot броньованому і повністю здоровому ворогові з одного пострілу не удасться (окрім AWP). Будьте готові до другого пострілу і тепер уже напевно пробивайте Headshot.

Стрілянина по 2 патрони:

Самий «середній» прийом стрілянини в Counter Strike. При подвійному попаданні в голову ворог повинен померти, а час скорочення прицілу задоволений невелике.

Стрілянина по 3 патрони:

«Найпотужніший» серед розумних типів стрілянини. Попадання в голову хоч однією кулею майже завжди смерть, оскільки друга або третя все одно повинні попасти у ворога і добити його. Час скорочення прицілу більший, ніж в стрілянини в 1 або 2 патрони, але і вірогідність убити з першої спроби вище.

Використовуйте цього типа стрілянини, якщо упевнені, що при попаданні в противника уб’єте його. При стрілянині з М-16 немає великої різниці між стріляниною в 2 і 3 патрони, стріляти в 3 патрони, по моєму, навіть краще. А ось стрілянина в 3 патрони з АК-47 вже досить різко відрізняється від стрілянини в 2 кулі.

Стрілянина чергою:

«Найтупіший» тип стрілянини зі всіх можливих )). Натискував на кнопку і тримай доки не помре ворог, не кінчаться патрони або доки самі не побачите небесне світло. Headshot тут не реальний, то хіба, що очманіла куля. Але в ближньому бою стрілянина довгою чергою повністю виправдана. Не будете ж ви впритул стріляти по 1 патрону?

Дуже часто в бою на далеких і середніх дистанціях гравець затискає клавішу «Вогонь» і прагне убити ворога — це не правильно. Згоден, але все одно стріляєш? Це не технічний момент гри, а психологічний. Коли будеш упевнений в своїх силах і умінні стріляти прицільно, то так не робитимеш. Тренуй прицільну стрілянину і не панікуй в простих ситуаціях!

Підсумок:

Всі ці типи стрілянини мають право на життя і вживання. Можливо, у вас інша думка і Ви стріляєте по 5 або скажемо 10 патронів. Якщо при цьому Ви когось вбиваєте, то відмінно, продовжуйте. Якщо немає або мало, рекомендую прийняти статтю до відома і приступати до підкорення Counter-Strike 1.6!

Tags: , , ,